Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz kpityu2 #71256 üzenetére

    Miért is nekünk kell mindig mindent bizonyítani több ezerszer is? Azoknak meg semmit akik szomszédjának a szomszédja meg még a kutyája is az oltásba halt bele? Sajna én nem tudom úgy megfogalmazni ahogy a két immunológus rokonom tudná, ráadásul minimum fél órán keresztül taglalták már akkor is ezt az egészet, megpróbáltam már megkérni őket hogy írják már le pontosan miként is működik ez az egész, de olyan szinten elzárkóznak a totál laikusoktól, hogy sajna nem voltak rá hajlandóak. Annak idején videóban beszéltek róla, azt még az elején fel is tettem (mellesleg sógornőm még tüdőrákkutató is, arról is beszél, és kapcsolatba hozta a témával is), ezeket antivaxer körökben is feltettem, ahol a reakciók kimerültek abban hogy.....inkább hagyjuk. Szerencsére az omikron óta megszelídült ez a járvány, de nem tudni mikor robban újra egy nagyot. Egyébként én még elvileg egyszer nem kaptam el ezt a betegséget, még akkor sem amikor nejem kétszer feküdt ki 4 hétre de úgy, hogy napi 5 percre ha fel tudott kelni (és a vuhani idején még oltás sem volt), azaz annyiban igazad van neked is, hogy nem mindenki szervezete érzékeny rá, de honnan tudjuk hogy kinek az és kinek nem? Génkutatás lenne a megoldás. Utólag már én sem oltatnám be magamat, és már nem is fogom, mivel a vuhani elindulása óta még megfázva nem voltam, a tesztek sosem mutattak pozitivitást, viszont erős a gyanúm hogy a szívműködésemet valami kissé megzavarta, és oltáspártiként is azt mondom, nem kizárt hogy az oltás, de mi van ha nem adattam volna be, viszont erősen érzékeny lettem volna rá és annyi? Lehet már nem írogatnék itt 56 évesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák