Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poirot

    senior tag

    Tisztelt fórumtagok !

    Adott egy Tp-link 1043ND V2 router és egy Synology NAS, amin transmission müködik, de sajnos semmiképpen sem tudom aktivvá tenni.

    Minekután, a Naftamusic portálon egy feltöltő szavaival élve, "rock, és belöregedtem a metálba", én meg "elfáradtam" a napokig tartó konfigurációkba.

    Ezért.

    Úgy döntöttem, hogy, versenyt hirdetek.

    Mostantól számítva, 24 óráig nem nézek ide a prohardveren lévő TP-Link WR1043ND V1 és V2 router topikban, illetve a Synology NAS
    topikba.

    Ugyanis mindkettőben elhelyezem ezt a felhívást.

    Tehát;

    Holnap este 20 órakor időrendi sorrendben haladva, mindkét topikot végig nézem, és a javasolt dolgokat elvégzem.

    Amennyiben a legelső jó megoldást megkapom, természetesen részletesen, érthetően, szájbarágósan kifejtve, annak a fórumtagnak,
    a meg adott számlaszámra, 20 ezer Ft-ot átutalok.

    Amennyiben 24 órán belül nincs megoldás, akkor a TP-link 1043ND V2 router repül... a 4. emeletről.

    A hozzászólásaim lejjebb. illetve keressetek rá a az utóbbi pár napban a fenti fórumokban a hozzászólaimra.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Próbálom beállítani a transmission-t NAS, a tegnap vett TP-link 1043 V2-es routeremhez de a bejövő portra kiírja, hogy zárva.
    A portot engedélyeztem a routerben, valamit biztos nem jól csináltam.

    Megpróbáltam a másik winchesteremen is, win 8.1, hátha itt bekavartam valamit a windows-ban, de ott is azt írja ki, hogy

    Bejövő port zárva. Ellenőrizd a tűzfal beállításokat.

    51413-as port. Természetesen próbáltam mást is engedélyezni, de ugyanazt érem el.

    ..............................................

    Érdeklödöm, hogy valakinek sikerült-e akár transmission-t, akár más torrent programot hiba nélkül rátenni egy portra, vagyis a port tesztelésénél nem írja ki a hibát.

    Hogyan?

    A V1-nél simán müködött.

    ---------------------------------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák