Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • +Techno+

    tag

    válasz Intruder2k5 #49661 üzenetére

    Ezt így értem de most az van hogy iszonyat laggol a net és azt szeretném megoldani ezzel.Egyébként az baj ha mind két routeren a DHCP be van kapcsolva? laggolhat ettől a net?

    Mert most amit leírtál azt értem de akkor most ha a PC-t rákötöm a TP-linkre akkor a 3 ból márcsak 2 LAN portom marad(sárga) mondtad hogy a kéket is(WAN) lehet LAN-á varázsolni!
    Na most nekem jelenleg úgy van összekötve a 2 router hogy CISCO ból jön egy sárga UTP-a TP-Link kék portjába és a tp-link sárga portjából(a 4 portból az elsőn) megy egy kábel a PC-be. Így van net viszont laggol!! ha meg azt csinálom amit írtál nincsen net és ha elakarom érni a routert a böngészőből nem tudom! Na most akkor mit rontok el mert nem jó az amit írtál legalábbis nálam nem.
    most akkor még az maradt hogy a CISCO-ból menjen a kábel a pcbe és akkor egy másik kábel meg a tp-link routerbe és akkor marad 3 port és a kék is szabad a tp linken! de ez így meg nem oké nekem mert a tp link másik szobában van és arra van kötve a PC-m

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák