Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    Sziasztok

    Kb fél éve vettem egy 2014 évjáratú Toyota TOYOTA AURIS TOURING SPORTS 1.6 szívó benzin autót most 186000 km van benne .
    Az ismeretségemben barátaim között vita tárgya a kocsi valaki magasztalja és van aki gúnyolja hogy 20 éves Golf kapcsolók vannak benne ,meg hogy néz ki már 20 éve is ciki volt az ilyen kinézet , meg kopogós műanyagok vannak benne nincs sehol a prémium érzet , de ha vezetsz mikor fogdosod a műszerfalat meg a kárpitot , én a kormányt szoktam és a váltót fogni ( azt vettem észre ma divat cikizni leszaro...ni a Toyotákat )
    Nekem maradéktalanul megfelel minden téren nekem semmi bajom a kárpittal nem hiányzik a prémium érzet , van egy hobbi Ford Mustang 2000 évjárat 3.8 V6 autóm abban sincs prémium érzet és az is megfelel minden kritériumnak .

    De maradjunk a Toyotánál nyáron kb 6-6,1 fogyasztott de ahogy bejött a hideg elkezdett 7-7,3 közöt fogyasztani tudom hogy a fűtés, klíma ,ülésfűtés től többet kell hogy egyen de van egy 1,8as Avensis a baráti körben az csak pár decivel eszik többet télen , valamint a minap hidegen indítva ingadozott az alapjárat 800-1300 között ez milyen hibára utalhat EGR vagy Lambda-szonda , pillangó -szelep vagy légtömeg -mérő hibakód az nincs az autóban .
    Válszokat előre is köszönöm .

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák