Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz duvi #2546 üzenetére

    ne vicceljünk már, a scarban van 20-30 töltény. a cadeceusnak is mekkora dmgje? 550 körül. a zöld m44nek meg van kb. 1600, 5 töltényre. fél perc betárazni egyesével a golyókat. :)) plusz egy 12xes szkóp rajta, bár beltérre inkább a 4xeset rakom fel.

    a kórházas küldinél buktam azzal lootot, hogy a könnyű gépágyús ürgét kilőttem a tetőn vele, így ő nem dobott semmit, csak a küldiért kaptam. :O

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • prokxy

    veterán

    válasz duvi #2546 üzenetére

    Nagyon tetszett a béta, tuti előrendelős, várós a megjelenés! :D
    Én M4-gyel nyomtam + shoti és magnum, full kékben, meg pár lila cuccban, nekem az a fegyó jött be, SCAR-L, H nem igazán, előbbi gyengébb, utóbbi meg nagyon szórt. :) AK-t akartam még kipróbálni, de már a végére nem jött össze annyi DZ zseton.
    A játék maga nagyon szép, nem voltak nagy bugok. A pálya remélem jóval nagyobb lesz+több mission is kell, el lehet ezekkel lenni elég sokáig. TS-en, haverokkal (Sky, Perec, EMS, Pohár89 köszi) állatság volt nagyon! :C :C

    Egy dolog nem volt tiszta: a DZ-ben úgymond bolyongani kell, h ellenfelet találjak (NPC)? Vagy a térképen a kék területekre kell menni és várni vagy hogy? Mert volt párszor, h bejártam egy csomó mindent és nem találtunk enemyt, pedig spam-eltük a keresést...

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák