Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blint63

    tag

    válasz SzlobiG #175 üzenetére

    Hát őszintén szólva akkor kellett volna gondolkodni, mikor többkártyás rendszert építettél. Én is elkövettem (1x) ezt a hibát, minden játékkal csak a gondok vannak hetekig(-hónapoking-végtelenségig), ár/érték aránya ennek következtében meg még inkább szarabb.

    A konfig magyar fordítása nagyon nem tetszik, elég nehéz kibogozni mire is vonatkoznak a dolgok, pistike véletlenül bekapcsolja az übersamplinget mert jól hangzik, aztán hiába csinál utána bármit, ha bekapcsolva hagyja cseszheti a framerate-et.

    A witcher 1-et is vállmögül játszottam, úgyhogy annnyira nem érint, viszont megnézem ki tudna játszani ilyen harcrendszerrel felülnézetből, egy kínszenvedés lehet.

    [ Szerkesztve ]

  • Landon

    őstag

    válasz SzlobiG #175 üzenetére

    Na gondoltam Fable III mellé jó lesz ez 'valódi' RPG-nek. Felraktam feltekertem mindent, mondom nem lehet gond... game elindít: amikor már jött a Path Engine + nV logo akkor már tudtam, hogy itt akár ki is léphetek a játékból. :) Egész egyszerűen visszakaptuk a DA2-őt. :( Játszhatatlan. Úgyhogy el is van halasztva míg ki nem jön hozzá valami...

    Egyébként abszolút igazad van! Senki nem díznek vesz 250+k-s gépet. Én elvárom mindentől hogy maximálisan, teljes pompájában 1000000000000x100000000000-ban is fix 60FPS-el fusson ha már áldozok a gépre! :K Akárki akár mit is mond. Ez nem telhetetlenség etc. ez csak az alapvető és elvárható 'kompenzáció' a gépemért. :U Csak ez baromi idegesítő, hogy most már minden játék előtt ez megy. :( Csak remélni tudom, hogy Fable III-al nem lesz gond de biztos lesz mert az is nVidiot támogatott hálég'... :U Sőt még külön ki is hangsúlyozták, hogy mennyire jól együtt tudott működni a LH az nV-al.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Aktív témák