Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz #57919488 #971 üzenetére

    Nyilván sokat vártam a Morrowind és az Oblivion után természetesen, hogy sokat vártam tőle.

    Közben kibukkantam a felszínre. A "tutorial" az Olbivionban jobban tetszett, bár itt is voltak jó megoldások. A cucc kint is szép. Feltekertem mindent maxra, kaptam olyan 10 fps-t, a hasraesés elmaradt. Ez nem azt csinálta, mint anno a Crysis 10 fps-nél. Most med/high beállításokkal játszom, nyilván van különbség látványban, de annyira azért nem releváns. Becsületükre legyen mondva, legalább optimalizálni úgy ahogy lehet, a szintezés működik, a belállíotott értékeket figyelmbe véve. Más kérdés, hogy látványban ez nem nyilvánul meg ennyire.

    Biztos, hogy van benne pár olyan ötlet, amitől lepadlóznék, jelenleg nincs 100 órám, hogy belemélyedjek. Ez így eddig viszont kevés, eddig 40 perc plusz egy kis babrálás, és nem látom sokkal jobb színben. Meg kell hagyni a karakterem és a ruházat nagyon faszán ki van dolgozva. De pl nem tudom, hogy hogyan csekkolhatnám magam, nincs meg az a képernyő, ahol magamat látom, és pakolhatom fel/le a ruhákat.

    A beállítások között is kismilló konzolra igazított van, egy vérbeli PS-s játéktól ez tökönrúgás.

    mod:

    Az tisztán látszik, hogy a végtelenségig van egyszerűsítve. A Morro után az Obli is ilyen szájízt hagyott maga után a vérbeli TES III-oknak, nekem speciel Morro már sok volt, Obli már pont optimális az összetettséget tekintve. Ez viszont már nagyon kevés. Az, hogy csak úgy be vannak ömlesztve a skillek egymás hegyén-hátán, aztán pakolj ahogy tetszik, háát, csúnya dolog, na.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák