Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fausto

    addikt

    Sziasztok,

    Lenne 1-2 kérdésem a játékkal kapcsolatban!
    Egy ideje beléptem a Thieves Guild-ba, akkor kaptam is felszerelést, de mivel light armor volt, eladtam, mert a heavy-t fejlesztem. Most bejött egy olyan küldetés, hogy az egyik karakternek adjak oda egy darabot a Thieves Armor-ból, ha jól értettem, fejleszteni akar rajta valamit. De ugye már nincs meg. Mit lehet tenni, így most már buktam a küldetést? :D Sok-sok játék órával ezelőtt adtam el és persze fogalmam sincs, hogy kinek…
    Aztán azt szeretném kérdezni, hogy a különböző frakciókat „ki lehet maxolni”? Belépte a Thieves Guild-ba és megcsináltam pár küldetést, most tudok a tagoktól munkát vállalni. Kész van a College of Winterhold frakcióban is megcsináltam a küldetéseket az Eye of Magnus küldetésig, úgy néz ki, az a sztori szál is le van zárva. Csatlakoztam a The Companions-hoz is, ott is csináltam egy ideig a küldetéseket, most a tagokkal lehet side quiest-eket csinálni. Az lenne a kérdésem, hogy ha az ilyen nagyobb történeti szálakat lezártam, van-e értelme folytatni a side quest-eket ezeknél a csoportoknál, vezet-e valahova, lesz-e valamilyen hatása a játékmenetre? Vagy ezek csak ilyen „végtelen” küldetések és ha a sokadik házat is rabolom ki, akkor sem lesz semmilyen hatása (persze azon kívül, hogy kapok érte némi pénzt, meg közben fejlődök)
    Remélem érthetően fogalmaztam, még csak pár órája pörög a játék, nem vagyok nagyon profi :)
    Köszi előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák