Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz Cannabis7 #5 üzenetére

    gombhoz a kabátot.
    nem kell ilyen felesleges csukogatós izé, és nem kell kímélni egy 2. kijelzővel az 1. kijelzőt. :DDD

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Cannabis7 #5 üzenetére

    " ... kevesebbszer kell kinyitnod, kíméled a belső kijelzőt ... " - megette a fene az egészet, ha ezt tényleg figyelembe kell venni egy készüléknél.

    Erről a "tegyünk kívülre egy kijelzőt, hogy a belsőt ne kelljen használni" több elcseszett - és azóta szerencsére hamvába halt - ötlet jut eszembe. Az egyik volt ezek az "ablakos" tokok. Egyikhez-másikhoz még játékot is fejlesztettek. A marhája, meg játszott vele a becsukott tokon keresztül.
    A másik mikor már fene tudja melyik Android (5, 6?) verziónál kitalálták a lapozható lockcsreen-t, amire widget-eket lehetett kitenni. Agyrém!

    Én minimum röhögnék azon a szerencsétlenen, aki valahol 0,5 ás 1 milla között (vagy még több is lesz) vesz egy ilyen készüléket, hogy menőzhessen vele (más nem nagyon indokolja), aztán a kisebb külső kijelzőn nyomorogna mutatva, hogy az ő telefonját még úgy is lehet használni (vagy éppen azért, hogy óvja a drágaságát, hogy nehogy tönkremenjen).

    #3 Phülöp
    "Razr 5G design pont jó lenne ... "
    Én azt sem értettem. Ha van külső kijelző (szelfi kamerával), akkor minek a benti nagy felé egy újabb önimádó kamera? Ha egyszer kinyitható, akkor minek notch? Mert szép? A végén még kiderül, hogy igen ...
    Szóval bőven elfért volna - egy normális képarányú - kijelző felett a szelfi kamera úgy, hogy nem rondít bele a képernyőbe.

Új hozzászólás Aktív témák