Hirdetés

  • Q, mint Quiet: új változat született a Chieftec Apexből

    ph A E-ATX lapokat is fogadni képes torony új verziója zajcsillapító paneleket és teli előlapot kapott a némaság érdekében.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • boxer666

    tag

    válasz havri1 #28873 üzenetére

    15/09 van most, azaz T Családi, csak nemsokára lejár a hűség és tudni szeretném megéri-e 30/5-re váltani és hogy abból mennyi fog jönni... igazából nem tudom miért ennyi most, mivel papíron még mindig 15/09-et kapok.. azt azért nem fogom bejelenteni :D:D csak a helyi trések szerint bár ez a legjobb vonal a városomban, de szerintük így se bírná el a 30-at... én meg úgy vagyok vele nem kötök szerződést L csomagra, ha csak M-et fog adni... :(
    én nem érzek annyira terhelést, már ami a sebesség stabilitást illeti... annyi ha megy az IPTV akkor a letöltésem 19,5-20, ha nem akkor 21,5 , a feltöltésem meg mindig 4,5... és a le/fel töltés stabil a nap 24 órájában... az hogy a letöltésem miért esik vissza mikor megy a tv nemtudom, lehet csak 28 mega van engedélyezve bejövő és mikor megy a tv akkor nekem már csak 20 marad, vagy nemtudom hogy megy ez :DDD

    "Lopom a netet a szomszédtól... Egyik napról a másikra hirtelen lelassul... Kinek panaszkodjak?" :D:D

Új hozzászólás Aktív témák