Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    Sziasztok!

    Nagy bajban vagyok.
    Leírom az adatokat:
    Router: D-link DSl-360R (tűz forró)
    Wifi: Tp-Link 1043 (legújabb fw)
    Előfizetés: Családi adsl.

    Hiba:
    Kb egy hónappal ezelőttig boldog internet tulajdonosok voltunk. Működött minden gyorsan, gördülékenyen. Ez azonban megváltozott. A letöltési sebesség mindig 17 Mbps körül volt, és most lecsökkent 14-15-re. Ez még nem lenne gond mert ez is untig elég lenne kb fullHD videók nézegetésére, azonban valamiért az egész net belassult.
    Vegyünk egy példát:
    1, Beütöm a speedtest.net-et. Van úgy hogy (nem túlzok) 20-25 mp-t kell várni míg bepinggeli az oldalt onnantól viszont szinte egy pillanat alatt betölti azt. Amikor rámegyek a teszt szerverre, akkor is az van, hogy kb 10-15 mp kell neki, és utána kidob egy 16 ms-os ping időt... Egyszerűen nem értem.

    2. Skype: Kb egy hónapja normál hanghívást sem lehet rajta csinálni nemhogy videót. Ez régebben tökéletesen működött.

    3. A Ph-val is kb ugyan az a helyzet, mint az 1. esetben. Sokszor van pl, h csak az oldal felét tölti be a többit nem vagy hibásan, és baromi lassan.

    A T-vel már konzultáltam, és ők azt mondták, hogy a modemig minden rendben van a vonallal. :F
    Én már próbáltam mindent. Kidugni, átdugni, ilyen géppel olyan géppel, de semmi.
    A D-link router tűz forró ennyi biztos. Azon még nem volt fw frissítés bár nem hiszem h azzal lenne a probléma.

    Valami javaslat, mert a T-től annyi választ kaptam, h a hiba az ön készülékében van...

    Köszönöm előre is

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák