Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaccss

    tag

    90279: A valóságról írok itt végig, hogy mennyire nem úgy mennek a dolgok, ahogyan kéne. Nem fogom azt mondani, hogy minden OK, amikor nem így van. Nem tudok az életből egyetlen olyan területet se mondani, ahol jó lenne a helyzet. Az egyszerű dolgok megoldhatatlanok egy 170e-es városban! Bárcsak ne Mo-ra születtem volna, még csehként is jobb életem lenne, főleg a német határnál.

    90280: A Tesco még a házhozszállításon is kaszál, azokat bünteti, akik 10e Ft alatt vásárolnak. Miért csak engem zavar ez? Egyáltalán miért törvényes ez? Túl kicsi haszna van a Tesconak a 10e alatti vásárlásokon, ezért büntetőpénzt szed? Ez lehetetlen, mert ugyanolyan árakon vásárolok, mintha bemennék a boltba. Akkor mi ez? Miért csak azok a vásárlók megfelelők a Tesconak, akik a heti nagybevásárlást intézik ott, több 10e-es összértékben? Tehát az van, hogy ÉN teszek szívességet a Tesconak azzal, hogy vásárolok náluk, és házhozszállíttatom! Mi ez a baromság? Örülniük kéne, hogy nem megyek be az áruházba, nem ott sétálgatok, nem onnan viszek el pl. 48 vizet, hogy aztán a raktárból ki kelljen vinni 1 adag vizet. Voltam 23-án a rókusi krt-i áruházban, több dolgozót láttam hogy a kiszállítandó cuccokat szedték össze a zöld műanyag ládákba. Miért az eladótérből szedik össze, miért nem a raktárból? Meddig tartana a sok kiszállítandó cuccot már a raktárból összeszedni, ott van a kis molnárkocsijuk, vagy mi, ezzel gyorsan ki lehet húzni 8 zsugor vizet (48 üveg) a teherautóhoz, és berakni. Kényszerhelyzetben vagyok, mert a csapvíz és az Anna víz ihatatlan nekem, más ásványvizek is, csak 1 fajta víz maradt, és a környékbeli 3-4 boltba alig visznek, és csak a Tescoból lehet ilyeneket házhoz hozatni. Nincs választási lehetőségem. Csak biciklim van, nem mehetek mindig az áruházba, csak 12 üveggel tudok elvinni, ez 1 hétre elég, nem mászkálok oda hetente csak ezért. A kajákat a piacról veszem. Az Árkád Spar meg rossz helyen van, a -1-es szinten, itt is van víz, a Boros u. felől megyek be, a mozgólépcsőn kéne kézben felcipelnem mindig, hát nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák