Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeg

    senior tag

    válasz lugosi #43847 üzenetére

    Mint említettem volt, szakmát váltott, tanul németül mert bár nem különösebben érdekli más véleménye, a beilleszkedéshez szükséges a német nyelv alapvető ismerete.
    Szerinted a Mercedes fellegvárában mi lehet a vélemény a BMW-ről? :) Azt gondoltam ha leírom a város nevét magadtól rájössz:) Bizonyára ezért tesz erőfeszítéseket a továbblépéshez, mert olyan nagyon meg van elégedve az ottani körülményekhez képest kapott fizetésével(nekem annyit mondott hogy jól érzi magát, jobban mint M.o.-n munkanélküliként, vagy alulfizetett melósként, látja a jövőt és lehetőséget és nem szándékozik visszajönni). Az, hogy te nem tudod elképzelni hogy egy átlagos német mérnöknek egy 30millás autó annyi, mint egy magyarnak a 3 millás Suzuki, szerintem nem az én kábulatomról szól. Sokkal inkább annak a sok nyomorultnak, akik attól mert beleülnek egy új suzuki árát sem érő, mások által telefingott ex-prémiumba, vagy ha fussa egy új tucatautóba(a bmw is bizony az, nem tudok úgy megtenni két falu közt 20 kilométert hogy ne fussak bele legalább 1-be, akkora egyéniség és prémium)még olyan messze jár az illető a valódi prémium életszinvonaltól, mint Makó herceg lova Jeruzsálemtől. Tán csak nem BMW-d van? ;] :D

    [ Szerkesztve ]

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Új hozzászólás Aktív témák