Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adik

    őstag

    Re: Leírás

    Ezt velem is folyton eljátszák, amikor oem meghajtót, vagy ramot, tápot adok ki. A kedvencem az a hülye volt, aki azt reklamálta, hogy a vga leírásában az volt, hogy egyéb beállításokért lásd alaplap, deszka leírásában meg egyéb beállításokért lásd vga. Közben a monitoré és az oprendszeré kellett volna, de mindegy (felbontás, képfrissítés, ilyenek, hogy mi az optimális, ő azt honnan tudja). Ezt persze vagy 15 percig ecsetelte, és komolyan nem értettem az első 13-ban, hogy mégis mi a problémája. Hiába mondtam neki, hogy miről van szó, ő csak hajtogatta a magáét, meg hogy oda az van írva. Majd amikor elkértem tőle a vga-t, hogy átnézzem (ha sértetlen, akkor visszaveszem) közölte velem, hogy "óvatosan". Ránéztem csúnyán. Minden rendben volt, nem égetett ki rajta semmit, stb, majd letettem az asztalra. Erre kifakadt, hogy "összekarcolom!". Ez lett az a pillanat, amikor sok mindenki hallatára kinyőgtem: "Uram, én szeretném visszavásárolni a kártyát." Mire ő: nem. "De én tényleg szeretném." - "Najó." Megjegyzem még csak nem is valami gagyi cucc volt, szóval nem esett jól kicsengetni a lóvét, de csak arra gondoltam, hogy ne, ne, ne nálam vásároljon. Másfél éve vagyok csak igazolt játékos a szakmában, de egyedül ezen egy alkalommal látták lilának a fejemet a kollégák, pedig egy darab rosszéletűrokon sem került elő.

    imho: a magyar nyelvű leírás hiánya néha megvédi a terméket és a usert is igen sok mindentől.

    [ Szerkesztve ]

    Kettő, csipkebokor vessző!

Új hozzászólás Aktív témák