Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz diegho #7356 üzenetére

    Bármi lehetne, én 1 hétig minden létező dolgot teszteltem, mert random fagyott az új gépem játék közben(nem szeretek rögtön a szervizbe szaladni, mert macerás, és úgyis mindig megtalálom a hibát), tényleg annyira random volt, hogy köze nem lehetett melegedéshez, ami amúgy nem is gyakori, sikerült úgy összehozni. És az egyik fagyás körülményeiből feltűnt hogy jé pont akkor fagyott le, amikor egy rövid idle-ből full terhelésre megy. Mi volt a probléma? Cool & Quiet :D volt egy órajelszorzó amivel olyan órajele volt a procinak, hogy nem tudta leosztani belőle a memóriának a ~800mhz-t és hopp 1050mhz egy pillanatra, és paff. De annyi minden lehet még ezen kívül, én ilyen apró "kigondolná" (a saját gépeimnél is sokszor találkoztam olyan hibával, amire pont legkevésbé lehetett gondolni) hibák után mindig arra jutok, hogy gépszerelés munka hosszabb ideig -> idegbetegség :D

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák