Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz ANT #7016 üzenetére

    wáááá... dehogy húztam fel magam. közben elszórakoztam cs-vel tv-t néztem meg neteztem. neten nehéz lenne felidegesíteni.

    lehet az a baj ahogyan írom? én mindig a nyers valóságot szoktam közölni az emberekkel, nem kertelek senkinek, mert miért szépíteném feleslegesen a dolgokat, ez van akinek nem tetszik, de legtöbb esetben a leg célravezetőbb írok példát: bejön egy emberke gépet venni, mondja játékra kell a gyereknek van rá 70k, mondom okés, összeállítom a konfigot és mondom ezt tudom adni, megkérdezi, hogy ez mennyire jó, akkor elmondom neki, hogy ez magyarán fogalmazva még egy rakás sz@r, viszont azt javaslom ne vegyen most gépet, várjon köv fizuig, jöjjön be akkor és legyen 85k a határ abból már össze tudok rakni olyan gépet amin közepesen elfut a játékok 95%-a és a gyerek is örülni fog. természetesen mindig van nálam euronics-es újság viszonyítási alapnak és mondom, hogy ami szerintük tökéletesen jó az nálam az alapgép. az értelmesebbje ilyenkor mérlegel, vagy hozzányúl az asszony elől eldugott pénzhez és azt mondja jó legyen 80k és préseljük bele, akkor azt mondom jó, megoldjuk ő is jól jár mert kap egy olyan gépet ami tetszik a gyereknek, nem lesz vele gondja én meg nyerek egy elégedett vásárlót, aki a barátainak ismerőseinek el fogja mesélni milyen jó fej voltam vele. a kevésbé értelmesebbje felháborodva elmegy a tescoba/másik boltba gépet venni, megveszi a sz@rt és mikor a gyerek panaszkodik, hogy ez meg ez nem megy, akkor rájön, hogy mégis nekem volt igazam és legközelebb már hozzám fog jönni vásárolni, vagy hozzám hozza fejleszteni a gépét és ezzel megint csak nyertem, ha nem mondtam volna meg a véleményem róla, akkor én lennék a szemét aki átverte és máshoz menne legközelebb. ezért mondom meg mindenkinek a konkrét véleményem mindenről.

Új hozzászólás Aktív témák