Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • momcrew

    tag

    válasz dzsi23 #244228 üzenetére

    Én jártam úgy, hogy betettem a kosárba és valami hihetetlen, kedvezményes árat fizettem. Gondoltam, hogy régi vásárló vagyok és nagy összegre nagy kedvezmény jár. Eltelik egy hét és az óra még mindig nincs feladva. Írok az eladónak, hogy mi helyzet. Visszaír, hogy az óra eltünt feladásnál, de ne aggódjak, jövő héten elküld egy újabb, v2 verziót. Egy hét múlva írt is, hogy úton van. Na most van egy trackingiem át nem adott státuszban és van igéretem tracking nélkül. Nem gondoltam, a fel nem adottra még tudok dispute-t kérni. Egy hónap múlva kapok értesítést a postától, hogy (nem emlékszem már) valami 2000 Ft-os csomagom jött fizessek rá áfát. Itt esett le, hogy a kínai nem kedvezményt adott, hanem áfa nélkül adta el az órát és hogy az Ali előtt ne bukjon le, nem adta fel a csomagot, hanem elveszettnek hazudta. Eladta feketén és feladta az Aliexpresst megkerülve simán postán. Én egy picivel drágábban, mint nettóban megkaptam az órát, a kínaiak meg nem kellett részesedést fizetnie az Alinak.

Új hozzászólás Aktív témák