Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fagyalllo

    őstag

    A tegnapi beépítéses téma után kíváncsi voltam az órám vízállóságára. Bár ketten is nem teljesen pozitív tapasztalatokról számoltak be, a közelség miatt én is a Váci út 46-ba vittem nyomáspróbára. Reményeimnek megfelelően átment a 3 baros teszten, hétköznapokban nyugodtan használható.
    Viszont amit szegény órám kapott..!
    Azzal kezdtem, hogy beépítés, szeretnék nyomáspróbát.
    Miből gondolom hogy vízálló, a számlapra sincs ráírva?!
    Mondom, ismerem a tokot, van benne rendes tömítés, bírnia kell.
    Vállvonás, az öreg berakja a gépbe, pár perc, riport nyomtat, megfelelt. Úszni nem ajánlott, de fröccsenő vizet simán bírja.
    Köszönöm, fordulok a kislányhoz fizetni, megjegyzi hogy milyen szép óra. Elkezdem sorolni, kb. 40 éves zsebórából származó werk beépítés... itt az öreg lekezelően közbevág, hogy dehogyis, ez olcsó hongkongi... Próbálnám magyarázni, hogy a tokot, számlapot, mutatókat valóban onnan rendeltem, de a werk... Valójában csak egy fél pillanatig láthatta, de mintha a falnak beszélnék, már nem is figyelt rám, csak megismételte hogy nem eredeti Unitas. A kislány is rákontrázott, a mester úr biztos jobban tudja! Inkább nem álltam le vitatkozni, kalap, jónapot.
    Nagyon becsüljük meg a Dzsanákat, M1ókat, Hantosokat és a hozzájuk hasonlókat! :)

    rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

Új hozzászólás Aktív témák