Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz Mate #60469 üzenetére

    KubanitoS, mate3553, köszönöm! Annyira felidegesített többször a FarCry3 probléma, hogy uninstall lett a vége. Ennél jobban korábban már csak a Fable3 idegesített fel, a Win Marketplace cucca miatt, ott főleg az hogy a Marketplace töltötte le a steamen vásárolt DLC-ket...
    Lehet pár napig jegelem a FarCrry3 játékot, most helyette kipróbálom a Shadow Warrior-t.
    Pedig nagyon izgalmasnak tűnik a játék, amíg sikerült előrehaladnom, imádtam is.
    KubanitoS: a tűzfal egy kísérletet megérne még, de gyanítom nem ez a probléma, mert egy ideig (játék- PC kikapcsolás- játék) után tudtam folytatni ott ahol abbahagytam, aztán meg nem, zéróról akart indulni.
    Mondjuk korlátozott fiókból játszom. (Rendszergazda nem játszik, nem internetezik, nem néz meztelen néniket az interneten) - persze ez én vagyok. A korlátozott felhasználó játszik, nézeget meztelen néniket, ami én vagyok.
    A FarCry3 úgy indul, hogy kéri a rendszergazdi jelszót. Beírom.... Uplay stb. bejelentkezés ok! Lehet ez a hibaforrás egyik oka hogy nem rendszergazdaként játszottam?
    Másik amire gondolok, hogy telepítettem rá a magyarítást :F

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák