Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Menthirist #34391 üzenetére

    En azzal is beernem ha a CIG patcher nem szallna el allandoan es fel tudnam telepiteni a dolgokat, de ugy latom meg massal kell jatszani egy darabig :)

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  • vaakuum

    addikt

    válasz Menthirist #34391 üzenetére

    AI-re én azt várom, hogy legalább a wandul swarm szintű AI-t hozzák!
    Konkrétan: ha berakom toronyba rendszeresen, akkor kezdjen olyan pontosan lőni, mint egy alap vanduul...aztán szépen fejlődjön.
    Ha berakom pilótának, hogy engem kísérjen mondjuk egy hornettel, akkor eleinte repüljön úgy és akkora fantáziával, mint egy alap vanduul...aztán fejlődjön úgy, mint a hunter, little king, stb... és elvárom, hogy ha elér egy 4-5-ös szintet, akkor utána önállóan le is tudja lőni az alap vanduulok sokaságát. Feltéve, ha sikerül addig életben tartanom...mert úgy illene, hogy a halál akkor a személyzetre is hasonlóan működjön, tehát feltétlenül ne pusztuljanak meg ők sem az első rosszabb kimenetű űrharcban.

    Lehet elvetélt gondolat, de van egy olyan a fejemben, hogy egy jól képzett AI-nak lehet érdemes lenne venni egy hornetet, hogy jöjjön velem azokra a küldikre, amikre én megyek...
    Tehát ha felveszek egy olyan napi küldetést, hogy a vanduul határvidéken lőj minél több vandult, és fejpénzt kapsz értük, akkor oda vihessem magammal...ketten gyorsabban haladunk, és ő is kitermelhetné a saját óradíját, meg kis szerencsével az általa használt hajó utántöltését és javítását is. A maradék meg bónusz.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák