Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz BOGO07 #19281 üzenetére

    De csak azért osztják ilyen olcsón, mert amúgy videó kártyát kéne venni, hogy megkapjuk, úgy meg egész más lenne a helyzet beszerezni egyet. Így, hogy külön is van rá esély, persze, hogy kihagyhatatlan üzlet.

    Egérrel az irányítása is nagyon nehézkes eleinte egy versenyhajónak. Jobb finoman forgatni a hajót, mert gyakorlat nélkül az olyan fordulatoknál, ahol a Hornet kezelhető marad, egy R350 már elszabadul, és kicsúszik a kezünkből az irányítás. Így az elején, az is kihívás, hogy nagyon finom mozgásokkal vegyük be még a hirtelen kanyarokat is.

    [ Szerkesztve ]

  • cskamacska

    addikt

    válasz BOGO07 #19281 üzenetére

    Nem csoda, a videokártyákhoz adott kuponozott kódokkal mindig és mindenhol megy a biznic.

    Szóval úgy esett, hogy megesett, írtam ma Malibutominak választ, hogy milyen szögből közelítse meg az egész RSI a franckarikákat az AMD promójukkal együtt. Aztán gondoltam egyet, fellibbentem hardvaterapróra, kiválasztottam egy megfelelő AMD Silver kupon osztó helyet, és durván 3000 forintnyi(+-1000Ft) cseretárgyért jól megboltoltam egyet személyes használatra.
    Na most mivel választottam mellé egy náczikokkal jól ellátott Sniper Elite 3-at, amit Maross úrfi amúgy 2800-ért veszteget, kvázi ingyen összejött az a Mustang. :)

    tl;dr: Szerintem szemenszedett rablás a Mustang kód itt emlegetett 4500-5000 forintos ára, legalább ennyiért Silver AMD kupon is kijöhetne belőle plusz játékkal, meg a válogatás zavarával.
    Ha pedig később kiderülne, hogy nem is egyszerű szervízes-nagykeres balkáni ügyeskedésből lenne a kulcs, hanem egyenesen ingyen Élienwérarénás osztásból, akkor menten rituálisan öntökön lőném magam. :(((

    Viszont a váratlan eseménynek hála újfent visszatért az űrlövölde-politizálási kedvem, így trolldogítom majd kis közösségtek. ^^ Az Úr elvette, az Úr visszaadta, legyen áldott a Chris Roberts neve! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák