Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #64696 üzenetére

    A GoT se volt korszakalkotó, sőt, csak eléggé fel volt hypeolva, G Martinnal jó marketing volt, meg a sárkányok is sokat segítettek ebben (bár technikailag a sorozatban nem sokat látjuk őket) stb.
    Ha valójában belenézel a részletekbe levéve a hype szemüveget, akkor az első pár évad annyira kaotikus az átlag nézőnek, hogy azt se tudja mivan: annyi karakter, helyszín van és alig kap támpontot a néző - engem pl. nagyon frusztrált ez, hogy alig bírtam követni mivan, mert "nem olvastam a könyveket" előtte. Márpedig ha olyan szuper sorozat lenne, akkor nem lenne ilyen alapvető baki benne. Tehát van 8 évadja, amiből az első pár évad totál zavaros, az utolsó meg tisztán kuka ep3 után, így marad kb 4 ami "valódi" évadnak tekinthető - mondjuk mostanság már az 50%-os aránynak is örülni kell - de itt is az emlékek megszépítik szerintem.

    A Wheel of Time-ot ne is hozd fel, az egy 0/10-es sorozat ahogy itt is írtam #60648 de tudod ezt te is, és valóban a Witcher-ből is sokkal többet ki lehetett volna hozni, a 8 rész kevés rá de ott még talán van esély valamire még folytatódik.

Új hozzászólás Aktív témák