Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    válasz jambiyya #40975 üzenetére

    ... hanem csak használják addig ameddig el nem romlik, vagy a javítás után ameddig meg nem unják.
    Valószínűleg nem helyeznek olyan szempontokat előtérbe, mint Te, aki meg igen és ezeknek a szempontoknak nem könnyű megfeleltetni a mai kínálatot.

    Én például úgy vettem tv-t, hogy a vásárlás előtt nem is láttam a képét, az üzletben közöltem az első eladóval, akivel összefutottam, hogy melyik gyártó milyen típusú tv-jét vásárolnám meg és már álltam is be a sorba, pedig a tv akciósan került 419.990,- forintba és ezt is csak ingyen hitel által tudtam finanszírozni. 30-óta van meg, a képében nincs csalódás, inkább funkciókban van olyan, ami ez előző tv-nél működött, ennél pedig nem is létezik.

    Nekem az a tapasztalatom, hogy aki nagyon-nagyon válogat az a végül nem vesz semmit sem, mert nem bízik abban, hogy jót vesz, vagy jól vesz (vagyis, hogy másnap, vagy harmadnap nap, vagy a rákövetkező héten nem lesz olcsóbb, vagy nem kap rá ingyen hosszabb garancia időt, vagy nem kap hozzá valamilyen - neki is megfelelő - ajándékot).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák