Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz hakos1987 #38414 üzenetére

    "de azt is csak ha megformázta. Így kizárt, hogy erre tartsak fent egy külső vinyót. "
    Nekem sikerült összehozni, hogy egy HDD-n legyen a felvétel, és a saját limlomom is.
    Ne kérdezd, hogyan, de összejött.
    Először leformáztam a gépen. Ezután a TV is leforrázta, na, onnantól kezdve nem látja a gép.
    Próbáltam azt a trükköt, hogy PC-n kettéosztottam. Ezután a TV megint leforrázta egybe.
    Azt vettem észre, hogy a TV mindenképp GPT particióstáblát tesz rá. Lehet, hogy a Windows ezt kidobja, és helyette visszarakja az MBR-t? Lehetséges.
    Ezután megpróbáltam Easeus partition assistanntl formázni PC-n, úgy, hogy megmaradjon a GPT.
    Ezután a TV újrainicializálta, de NEM TÜNTETTE el. Most ott van rajta egy Android, egy pvr könyvtár, amit a TV tett rá, aztán a saját videók könyvtáram.
    Teljesen jól megférnek egymás mellett, nemegyszer csináltam már azt, hogy amíg ment a felvétel, addig ugyanarról a vinyóról néztem filmet.
    Egy 500 gigás, 2.5"-s HDD-t használok, ami egy USB3-as házban van.
    Ja, és mégegy (számomra pozitívum). Így, hogy egy HDD-n van a felvétel, és a saját anyagaim, így, amikor a vinyót bedugom, akkor nem indul el automatikusan a videólejátszó alkalmazás, csak egy értesítő jelzi, hogy bedugtam a felvételre regisztrállt HDD-t.

Új hozzászólás Aktív témák