Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz nightshadow #3666 üzenetére

    Megnéztem a kalibrált értékeket... Az ne mondja nekem valaki, hogy ennek a TV-nek is így van a legjobb képe... Gyakorlatilag a x reality pro-t kidobta a tesztelő a kukába... :F
    Nem azt mondom, hogy digitális algoritmusokkal állandóan meg kell változtatni a képet, de az x reality pro pont úgy nyúl a képhez ahogy kell... Az alacsony beállítások még egyáltalán nem túlzóak és bizony szebb lesz az egész... A Sony a tesztelő szerint teljesen feleslegesen dolgoztak a legendás x reality pro chip-en...
    Néztem a Sony-nak még a kiemelt üzleti módja is olyan jól be van állítva, hogy a tesztábrákon mindig látszik az összes részlet, ellentétben a Samsung-gal... Szóval az x reality pro jól végzi a dolgát... Nem kapcsolnám le 0-ra...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák