Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz agabe #10070 üzenetére

    Ha a következő frissítésben esetleg keletkezett egy hiba (kicsi a valószínűsége, de nagyon ritkán előfordulhat), akkor azt a következőben orvosolni szokták. Evvel együtt kell élni, eljön az a idő is amikor a mosógép is automatikusan frissíti magát.. :K Nem kell ettől félni. Bármilyen műszaki eszközt, ha szervizbe viszel, automatikusan teszik rá a legújabb szoftvert, addig meg se nézik általában... Számítástechnikában ezt mindenki tudja, elfogadja, na most ezek a TV-k is már számítógépek, mint szinte minden. A telefonok is havonta frissülnek, a legtöbb dolgot nem is lehet frissítés nélkül használni. Nekem ez a TV-nél is természetes, de még a házimozi erősítőnél is. (Sony, Ott pl: az én általam felfedezett hibát javította a sony, igaz 2 hónap alatt, de megcsinálták :K ) A smart baromságokat sem lehet használni, ha nincs frissítve az app... Szóval nem kell ettől félni, nem lesz baj. Csak kell egy szünetmentes... ;]

    "Elofordulhat, hogy egy-egy frissites ugy modosit egy funkciot, hogy rosszabb"
    Alapvetően az új frissítés pont az ellenkezőjét hivatott elérni, az a cél, hogy folyamosan hibákat javítsanak, én nem akarok ebből kimaradni nem áll semmiből... Ráadásul a Sony ebben a témában is általában jobb mint a vetélytársai...

    De a lényeg, hogy mindenki maga dönti el... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák