Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • energy4ever

    addikt

    válasz lorcsi #17426 üzenetére

    Akkor menjunk bele picit jobban ebbe a temaba! Nintendo vonalon kezi konzolokra tervezett jatek kompatibilitas:

    Game Boy(GB) jatekot viszi: GB, GB pocket, GB light, GBC, GBA, GBA SP, SNES(Super Game Boy adapterrel, GameCube(gameboy player adapterrel.)
    Game Boy Color(GBC) jatekokat viszi: GBC, GBA, GBA SP, GameCube(gameboy player adapterrel.)
    Game Boy Aadvance(GBA) jatekokat viszi: GBA, GBA SP, Game Boy Micro, DS, DS Lite, GameCube(gameboy player adapterrel.)
    Double Screen(DS) jatekokat viszi: DS, DS Lite, DSi, DSi XL, 3DS
    Double Screen i (DSi) jatekokat viszi: DSi, DSi XL, 3DS
    3D Double Screen (3DS) jatekokat viszi: 3DS

    A nagyon uj kezikonzolokat szandeokas kihagytam(2DS, new 3DS, stb). Azokkal ugysem ebbe a topikba fognak jonni.

    GB/GBC vonalhoz meg: Vannak olyan Cartridge-ek amik Dual-Mode-al rendelkeznek. Ezek kulso fizikai formatumukkal eggyezik a GB cart-okkal, viszont GB kompatibilis, es szin megjelenitesre kepes eszkozbe rakva szines kepet addnak, monokrom konzol is viszi oket, csak ott nyilvan nem lesz szines!
    Igyekeztem mindent beleirni. Ha esetleg kihagytam valamit, vagy rosszul irtam barmit is, kerlek szoljatok, utana nezek akkor! Ezeket mind fejbol irtam, emberbol vagyok enis, hibazhatok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák