Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xanax88

    tag

    válasz l.skywalker #233 üzenetére

    Ugyan így vagyok vele... iszonyat kevés a tartalom.
    Ráadásul nálam elveszti a sikerelményt meg a realitást, mikor már huszadszor utazom ugyanarra a szigetre az 50. ladádért...
    Viszont valamit nagyon tudnak a Rare nél... mert minden hibája ellenére azért csak belekerül az a napi 3 órácska alsóhangon :)

    Mondjuk ami engem a leginkább zavar, hogy hiába kalapolok össze akármennyi pénzt, akármekkora reput, semmivel nem érzem magam többnek, jobbnak. Valami minimális +statot adhatnának a cuccok. Gyakorlatilag egyáltalán nem érzem a késztetést, hogy elköltsem a pénzem, mert minek...

    Meg szerintem az is jót tenne a játéknak, ha egy küldetés alatt nem 10 ládát/bosst kéne megtalálni, hanem arányosítva, mondjuk 1 ládát, ami látványosan többet ér, de nehezebb is megtalálni... mondjuk nem 5 ládáért megyek az első szigetre, 3 ért a másikra stb (egy küldetesen belül) hanem térképdarabért vagy ilyesmi, kevesebb ladával is elhúzhatnának ugyanannyi ideig egy küldetést, én valamivel jobban élvezném az tuti.

    Ettől függetlenül iszonyat jól el lehet veszni benne, már kezd a háztartás rovására menni... :))
    De tény, hogy sok hibája, hiányossága van.

    [ Szerkesztve ]

    Krisz

Új hozzászólás Aktív témák