Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xanax88

    tag

    válasz kraven54 #137 üzenetére

    Sajnos én is kezdek így vélekedni, pedig csak emiatt vettem 3 hónap passt...
    Semmi extra a bétához képest, és értelmét sem látom egyenlőre...
    Ma már pár órát beleraktam, ládákat szedtünk, öltünk bossokat, de én semmit nem kaptam, ugyan úgy érzem magam mintha most lépnék be...
    Üres az egész, egy marék modellt bedobtak egy kisebb méretü vízbe, aztán nesze...
    Se szinkronok, se semmi... még egy tutorial sem, mit miért... vagy egy lobby... csak nesze, ittvan 3 vadidegen, te meg bele a lecsóba (előbb konkrétan egy krakkenfight közepébe dobott be ) így tényleg pofátlanság érte elkérni a teljes árat...
    Teljes játékként egy ilyen studiótól ez gáz...

    Eddig védtem a játékot ahol tudtam, mert jónak tünt, de ezt véglegesbe kitolni ennyiért... gyakorlatilag egyenlőre a pofám leszakad kategória...

    Presze nem rossz, szó sincs róla... csak nem egy ligában van az árával, ha a letett munkát nézem.

    [ Szerkesztve ]

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    válasz l.skywalker #233 üzenetére

    Ugyan így vagyok vele... iszonyat kevés a tartalom.
    Ráadásul nálam elveszti a sikerelményt meg a realitást, mikor már huszadszor utazom ugyanarra a szigetre az 50. ladádért...
    Viszont valamit nagyon tudnak a Rare nél... mert minden hibája ellenére azért csak belekerül az a napi 3 órácska alsóhangon :)

    Mondjuk ami engem a leginkább zavar, hogy hiába kalapolok össze akármennyi pénzt, akármekkora reput, semmivel nem érzem magam többnek, jobbnak. Valami minimális +statot adhatnának a cuccok. Gyakorlatilag egyáltalán nem érzem a késztetést, hogy elköltsem a pénzem, mert minek...

    Meg szerintem az is jót tenne a játéknak, ha egy küldetés alatt nem 10 ládát/bosst kéne megtalálni, hanem arányosítva, mondjuk 1 ládát, ami látványosan többet ér, de nehezebb is megtalálni... mondjuk nem 5 ládáért megyek az első szigetre, 3 ért a másikra stb (egy küldetesen belül) hanem térképdarabért vagy ilyesmi, kevesebb ladával is elhúzhatnának ugyanannyi ideig egy küldetést, én valamivel jobban élvezném az tuti.

    Ettől függetlenül iszonyat jól el lehet veszni benne, már kezd a háztartás rovására menni... :))
    De tény, hogy sok hibája, hiányossága van.

    [ Szerkesztve ]

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    Na jó... nekem most lett elegem...

    2 óra szenvedé után belépett a crewba egy f@sz és menet közben mindent kidobált a hajóról...
    Utolsó pár ládánál szúrtam ki, összeszedtem amit tudtam, erre ahogy hordom kifele dobálja tovább.
    Megállítom a hajót, mindenki más kilépett, további fél órát játszottunk, nem hagytam, hogy felhúzza a horgonyt mert dobálózott folyamatosan, horgony, úszó láda közt szaladgáltam mint a hülye... erre belépnek a haverjai és engem basznak börtönbe...

    Én ugye egyedül nem tudtam őt...

    Másik mai sztori...
    Tele hajóval, sehol egy outpost, nekiálltam egy palackposta questnek...
    Odamegyek, ott egy hajó... gondoltam jó arc leszek megvárom míg elmegy. Nem szeretek konfrontálódni, vagy direktbe más játekát elrontani...
    Nézem messziről vagy 20 perce mikor megy már el, mire észreveszem, hogy üres a hajóm.
    Konkrétan kipakoltak míg próbáltam nem g@cizni velük.
    Az utolsó koponyánál szúrtam ki a srácot hogy úszik vissza...

    Ez valami katasztrofális.
    Konkrétan 4-5 órát tettem ma bele a jáékba a semmiért.

    Utóbbit aláírom én csesztem el és úgyesek voltak, párezret buktam csak, ezen a ponton még ki se borultam igazán... de akkor is iszonyat bosszantó a semmiért dolgozni órákat.
    De a másik, unalomból szándékosan tönkre és fölösleessé tenni más szabadidejét...
    Nem vagyok egy agresszív típus, de most majdnem beleb@sztam a kontrollert a tv be...

    És ennyi energiabefektetésért nem ad semmit a játék, és nem az én hibám miatt, hanem mert más játékosok g@ciznek, engem kell büntetni...
    Ennek így semmi értelme nincs....

    [ Szerkesztve ]

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    Lehet naív vagyok, de bár sejtettem, hogy lesz pár ilyen arc... mindig vannak, én arra számítottam ennél a jatéknál, hogy majd mindenki csinalja a kis dolgát, akár crew-crew egymást segítve, összehaverkodva, ilyen közösség/csapatépítő módon...

    Aztán a fenéket...
    Belépek és csak azon remegek nehogy meglásson valaki, mert úgy érzem rajtam kívül mindenkinek csak egymás gyilkolászásából áll a játék.
    Gyakorlatilag 1 kezemen megtudnám számolni hányan NEM akartak megölni eddig...

    Mikor konkrétan átjönnek a hajómra, semmi nincs nálam és akkor is megölnek meg elsüllyesztenek...
    Miért?
    Semmit nem kapnak érte csak engem szivatnak.

    Undorító közössége lett a játéknak sajnos...

    Bocsi a kifakadásért, ha úgy van töröljétek nyugodtan. Csak ki kellett írnom magamból...

    És még jól jártam mert nem vettem meg... akkor nem is tudom mit csinálnék. Így is a kattanás szélén vagyok...

    [ Szerkesztve ]

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    Lehet hülyén hangzik ezek után, de csapatot keresek ahova beszállhatnék.

    Sloop, Galleon, minden játszik.
    Délután 5-10 közt optimális hétközben.
    Inkább a hangulat, meg a kvesztezés érdekel, meg a mielőbbi lvl50 mindháromból.
    A lényeg, hogy nem érdekelnek a skeleton fortok, max ha tényleg üresek, unom már az ottani vég nélküli csatákat.
    Nem támadok meg mindenkit ok nélkül és a lehetö legtöbb konfliktust kerülöm.

    Ha valaki ugxanígy van vele, vegyen fel nyugodtan boxon: Krisz8812

    [ Szerkesztve ]

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    Halihó!

    Akit érdekel most Legend küldetés és van pár szabad órája, vegyen fel nyugodtan és csatlakozzon rám.
    Most kezdjük, de két ember kiesett és jobb lenne magyarokkal menni.
    Nem várunk sokat, ha érdekel akkor siessetek :)

    Krisz8812

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    válasz eeXaa #324 üzenetére

    Hiába rakták be az új PvP módot, a klasszik játékmódban is ugyanolyan szarrágók maradtak...

    Napi szinten futunk bele asszonnyal mi is több órányi játék elcseszésébe, lenullázásába.
    Persze ez ellen semmit nem tettek még a fejlesztők 1 év alatt...

    Kraken, csontihajó, cápa, pár alkalom után rutinmeló 2 fővel is, de mikor galleonnal jönnek rád 8 éves pistikék és akkor sem hagynak nyugton, ha tudják jól, hogy semmid nincs a hajón, pusztán szórakozásból csesztetnek na az felbecsülhetetlen...

    Ráadásul most bedobták végre ezeket a hosszabb sztori küldetéseket, amiket megjelenés óta vártam. Tökjó meg minden, de nem lehet félbehagyni, több órásak is lehetnek és szinte esélytelen, hogy közbe ne találjanak be.

    Igazi élmény tud lenni... :))

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    válasz tomee88 #330 üzenetére

    Köszi a tippeket ;)
    De béta óta nyomom :)

    Azt, hogy a csesztetést megoldhatnák, arra értettem, hogy legalább valamivel kompenzálhata a játék, mert mikor 4 óra után lenulláznak és se xp-t se goldot nem kapsz... elég kiábrándító, hogy egy fél napot konkrétan a semmire csesztél el.

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    válasz tomee88 #332 üzenetére

    Hogyne tudnám :)

    De 10 ből egy még azért sikerrel jár... régi sebeket tép fel.

    Főleg, hogy pont az a fajta vagyok aki még ha tudom, hogy túlerőben is vagyunk, mindenkit nagy ívben elkerülök, nehogy félreértse és védekezés képpen támadjon :)
    Nekem valahogy ez a játék sosem a pvp ről szólt... nem is értem, hogy akinek igen, az miért ezzel jászik.
    De ez még bele is férne, viszont nagyon sok helyzetben lehet érezni a játékosok stilusán, hogy pusztán a rosszindulat hajtja őket, na az olyan esetek tudnak igazán felb@szni :)

    Természetesen nem feltétlen magamra gondoltam pár hsz.el fentebb, kaptam én is ilyenekből eleget, bosszant is, de ha valaki mostanában kezd bele a játékba, ez a fajta agressziv hozzáállás szvsz hamar elveheti a kedvét bárkinek.

    Tavaly vagy fél évet én is kihagytam pont ilyenek miatt... de már elmúlt :)

    Krisz

  • Xanax88

    tag

    válasz kiscsako #373 üzenetére

    Egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy segít, de mikor megjelent, ugyan ezt produkálta nekem is, bizonyos okokból pár évvel vissza volt állítva az óra és az nem tetszett neki :DD

    Krisz

Új hozzászólás Aktív témák