Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz kribe #13805 üzenetére

    Nem akarlak elkeseríteni de szinte 100%, hogy hibás/sérült a CPU. Vidd vissza amíg tudod de előtte pár kérdés:

    Szerelésnél viszonylag óvatosan/szakszerűen tetted be? Sokaknak sikerült már lábakat hajlítaniuk a socketben ill szennyeződést bevinni etc, hasonló 'balesetek' károsíthatják a CPU-t.

    Nem hinném, hogy ez segítene rajta de próbáld ki a következőt: BIOS-ban kapcsold ki a Turbo-t és, ha van ilyen, a real ratio change in OS-t. Nézd meg ezek után mit ír ki.

    Sajnos gyors google-zás után találtam egy ugyanolyan esetet mint a tiéd. Ott csak az RAM segített mert hibás/károsodott volt a CPU.

    Bélaaaa: Furcsa, nekem az van és nálam a max hőfok az 70C LinX alatt. Bár mondjuk én a legfrisebb linpack csomaggal (AVX) és HT ON futtattam. Talán azért, gondolom...

    Akiknek gondjuk van a LinX-es GFlop értékkel: nem mindegy melyik verzióval és azon belül melyik linpack csomaggal mértek ill hogy HT ON/OFF mértek! Ezt mind vegyétek figyelembe, elég sokszor le lett már írva... Sőt, a RAM modulok órajele/időzítése és természetesen a CPU órajele is számít. :U

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák