Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz sityupityu #123814 üzenetére

    Nem tudom ez melyik típus, de látható, hogy tizen 3.0 fut rajta, de ha úgy működik, ahogy a qled tévéim, akkor ez a formázás már nem játszik, szóval...

    Az új tévéknél nincs már ilyen, hogy formázás.
    Ha talál szabad helyet egy rácsatlakoztatott, pl HDD-én, amin pc-ről felmásolt dolgok (zenék, filmek bármi) van, nem gond, mert addig lehet felvételt csinálni rá, amíg azon van szabad tárhely.
    Pl, igen a H6400 esetében ez nem így működött/működik, mert vagy külön tárhely kellett hozzá, amit jó sokáig tesztelt, meg formázott mire elindult volna a felvétel, vagy partícióra kellett osztani, mert különben az egészet legyalulta volna.
    Most csak rádobsz egy tárolót, csinál egy ellenőrzést, ami kb 5 sec és már megy is.
    Viszont ilyen hibát már nekem is írt ki, ezért úgy gondolom, hogy az OS maga a ludas, vagy inkább bugos.
    HDD ki-be húz és már is lát újra mindent a felvételeknél. Mondjuk ez egy 5400-zas, 500Gb gané volt. SSD-vel még nem volt ilyen gondom.
    Tippem az, hogy a jobb pendrive-ra kell(ene) beruházni, illetve az OS-en is javítani. Tizen 4.0-án ilyet nem tapasztaltam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák