Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polonic

    félisten

    Feltettem a Batti progit, ami kijelzi egy csíkban az akku töltöttségét, de nem tetszett és leszedtem. Ezután meghülyült az akku, vagy a visszajelzés. Még aznap lemerült, rádugtam bekapcsolva a töltőre, és kb 2 óra múlva 10 %-ot mutat a töltéskijelzés, aztán felugrott 60-ra. Ott hagytam a töltőn a készüléket, aztán kb 6 óra múlva megnéztem, még mindig világított a piros, a készülék meg jó meleg volt ( 4 óra alatt fel szokott töltödni nálam, és alig langyos). Gyorsan soft reset még töltő rajta volt, amint bebootolt átváltott zöldre a jelző. Na itt már gondoltam, hogy valami nem jó. Merülésnél is hülyén jelzi ki az értékeket. Emiatt volt kettő HR is, de nem igazán segített. Batti előtt minden teljesen jól működött, szépen 10 %-onként esett vagy ment fel a jelzőcsík. Azóta az akksi nem bír ki kb csak 26-28 órát, direkt nem is nyomogattam egyáltalán, de tényleg 2 napig, ugyanúgy lemerül nagyon hamar, kb a két nap alatt 2 db 2 perces hívásom volt, tehát nem is csináltam semmit vele, ami szívná az akksit. Jah kikapcsoltam a 3G-t, mondjuk nem tudom a 3G mennyivel eszik többet, és így is csak ennyit bír. Batti előtt 3G-n a két napot simán hozta, nyomkorászás mellett. Lehet, hogy túltöltődött és sérült az akksi azután a behülyülés utáni hosszú töltődésnél? Garanciában ezt kicserélik, vagy mit mondjak nekik? Rohabt Batti. Más semmi akkubuzeráló progit nem tettem rá tehát, csak ezt és ezelőtt minden vigan ment. Mit csináljak szerintetek?

    Bocsi, hogy hosszú lett :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák