Hirdetés

Aktív témák

  • mfranky

    őstag

    Srácok...keményen toljátok a hsz.-eket 2 napja, tényleg durvák vagytok... :)

    2 dologban szeretnék csak hozzászólni ehhez a sok ICS-vel kapcsolatos baromsághoz, amit toltok:

    1., Az ICS-nek a battery fogyasztását egyenlőre SENKI nem hasonlítsa a GB-hez, mert senkinek nem lehet még 24-27 óránál több ideje fent az LPQ, és mint a jó öreg GB-nek, ennek is kell majd 3-4 nap, mire beáll, és értékelni tudjuk rendesen... aki itt most azt írja, h ilyen sz*r meg olyan sz*r, azt a hsz-t ugorjátok át szemmel.... bullshit. Majd 5 nap után leírhatja a véleményét a fogyasztásról....

    2., A Samsung mint olyan, szerintem az olyan "userek"-nek csinálja a hivatalos-gyári frissítéseket, akik "hivatalos mezei user-ként" járnak el a telefont illetően. Én mióta megvettem a telót, gyári független, egyszer frissítettem KIES-en keresztül, majd most erre az ICS-re szintén KIES-en keresztül, kódos factory resettel és semmi problémám nincs vele. PONT!. Hozzászólásokat olvasva szerintem ezzel azok vannak így, akik így használják a telefont...munkaeszköz vagy sem, semmi köze hozzá.

    Aki eddig buherálta, csesztette a telefont főzött romokkal, meg beta ICS-kel, az ne csodálkozzon most, hogy mindenféle ótvar probléma előjön neki... senkit nem érdekel... csak feleslegesen telítitek meg a topic-ot...lassan lehet nyitni mégegyet... :(

    ... és még ide annyi, hogy mindezek mellett arra se volt képes, hogy elolvassa, hogy hozza gyári állapotba a telót, és mit hogyan csináljon ezek után, pedig ez a [link] már nem egy hozzászólásban szerepelt!

    .

    Csak ennyit akartam. Remélem így látjátok ti is... ha nem, az a ti bajotok :)
    Üdv :R

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

Aktív témák