Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    Én S23+ amit néztem még de tényleg háromszoros árat nem ér az A54-hez képest
    Mivel nem játszok telefonon így az 8gen2 nem adna annyi extrát mint az Exynos
    kamera szenzor azonos kb. és felbontásra is annyi
    A54-ben szerintem a szelfi szenzor még jobb is mert picit nagyobb és 32MP amiből 8MP-t csinál összefogva
    sebességre nincs panaszom, videók fotók teljesen jók
    szoftver meg szintén megy. 9-10óra SOT jön össze nekem itthon wifin sok tiktok
    sok cellmapper netmonster speedtest mellett
    facebook+messenger+viber szintén
    Minden alap optimalizáláson van és gyönyörűen bírja
    Ja a Redmi note 10% akku alatt mocskosul visszavette a telefon teljesítményét így akkor nagyon laggolt szinte egy facebook lapozás is de videó feltöltés is :K
    ujjlenyomat olvasó nálam 10/10 igaz 3x vettem fel a jobb hüvelykujjam
    Jövőre párom és én A55-öt veszünk gyerek meg megkapja az A54-et és teljesen átállunk Xiaomi-ról.

    Jelenleg azért drukkolok hogy jövőre az A55-ben az Exynos 1480 4xA720+4xA520 magokat kapjon az A78 és az ezer éves A55 helyett valamint betaláljon a Samsung 4nm gyártás és takarékos proci legyen. GPU nem érdekel és a kamera szenzort meg ne nagyon változtassák mert az 50MP-es Sony szerintem baromi jó. Esetleg ha 6000-es akku beleférne úgy mint az M54/F54-ben is meg a kijelző 6,7" 2400x1080 lenne akkor nálam hibátlan választás lenne az egész :R 25watt töltés is maradhat, teljesen jó az, illetve Wifi6E AX 2x2-t tudjon végre és akkor 2400-as linken elvagyunk pár évig még :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák