Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZIL

    tag

    válasz remington2 #5783 üzenetére

    "Sajnos" azt lehet mondani, hogy meg a fejlovesek sot akar a teljes eleteromet meghalado egyszeri sebzesek sem artanak, ugyanis az arany nem fugg a pillanatnyi dozistol, ha 100% folotti golyoallosagod van artifactbol (ez nagyon fontos, mert a ruha es az artifactek vedelme nem adodik ossze), akkor minnel jobban lonek annal jobban gyogyulsz es javul a pancelod. Probald ki, meglatod mennyire rohelyes az oszkep amikor 6 gepfegyveresre rarontasz kessel mikozben meg sniperrel is oszt egy, es nemhogy sebzodnel, hanem regeneralodsz kozben. Ez a baj ezzel a rendszerrel, hogy cheat nelkul is lehet halhatatlan az ember, raadasul meg csak nem is nehez megoldani.

    [ Szerkesztve ]

  • Bencom ™

    őstag

    válasz remington2 #5783 üzenetére

    Nyehhehe, én első végigjátszásnál jártam így sima SoC-ban, alig volt némi lőszerem, és abban ugyebár nincsenek vezethető autók, szóval szívtam rendesen. Azt csináltam, hogy mivel már csak pisztolyba volt töltényem, nagy nehezen levadásztam egy embert, odaszaladtam, felszedtem a fegyvert, betáraztam, azzal leszedtem a másik katonát, odamentem, megint felszedtem a fegyvert, megint lelőttem egy másikat, és így szépen egyesével, hát életem nem sok maradt a végére, de csak túléltem, és akkor nagyot mentettem, töltényem továbbra sem volt, átmegyek a szeméttelepre, erre ott van vagy 30 bandita, és mindez még medium fokozaton volt, azt hittem eldobom az agyam... már nem is emlékszem, hogyan éltem túl, de végül is továbbmentem... hát igen, az alapjátékot nem űbereli semmi... kár hogy elszállt az a rohadt VGA, most nem kevés kedvem lenne egy kicsit Stalkerezni...

Új hozzászólás Aktív témák