Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharp4

    őstag

    válasz kiir #9540 üzenetére

    Ezzel nem feltétlenül értek egyet. Egy belső lakás mindig drágább, mint egy szélső, ami nincs körbe fűtve. Ő ezt az árat az ingatlan vételekor kifizette, miért is kellene neki a rezsire többet fizetnie, mint amit használ?
    Vannak olyan házak, amik déli tájolásúak, vannak, amik északi. Az értelmezésetek szerint fizessen többet az is, aki drágábban vette a jobb tulajdonságút?

    Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

  • balojazz

    aktív tag

    válasz kiir #9540 üzenetére

    Az én szempontomból (és a többségi belső lakások tulajaiéból) a történet úgy néz ki, hogy mivel tudom, hogy a külsők szarok, ezért nem veszek külsőt. De ezt ők is megtehetnék vagy tehették volna, tessék élni vele. Másrészt közgyűlési határozattal köteleztek közel egy misi megfizetésére, amit nem akartam. De ha már megszívattak, akkor nem fogok balfasz módjára behúzott farokkal elsündörögni, hanem az első adandó alkalommal megértetem velük, milyen hülyeséget csináltak. Már csak a móka kedvéért is, de elemi érdekem is ezt diktálta, ahogy az övék mindenki más szopatását. A kölcsönösség elve azt diktálja, hogy ha közgyűlési határozattal adósságba vernek, akkor ha tudom, közgyűlési határozattal én is anyagi terhet róhatok rájuk, és az külön öröm, hogy az ő kezdeményezésüket fordítottam vissza ellenük. Ez teljesen törvényes és demokratikus többségi szavazás volt.

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Új hozzászólás Aktív témák