Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freel

    tag

    válasz sz_gabor #263 üzenetére

    Szia. Köszönöm a blogodat, nagyon hasznos, informatív. Mindenképpen megérte a befektetett energiát, sokunknak hasznára válik, köszönöm még egyszer. Köszönöm robinak meg Gurunak is a rom mókolás miatt.
    Megrendeltem én is egy 13 Pro-t, de nagyon aggaszt a MIUI. A telefon nagyon tetszik, de a MIUI aggaszt. A Motorola nagyon szimpatikus hozzáállású gyártó, illetve a vegytiszta Androidot istenítem, de az Edge 30 Neo-t leszámítva nem tetszik egyik telefonjuk sem kívülről. A 30 Neo meg már korosodik, végülis letettem a vásárlásáról.
    A MIUI-t meg már nem szeretném belakni, a HyperOS-nél úgyis csinálnék egy tiszta rendszer visszaállítást. Szóval nem szeretnék bootloadert nyitni, de várni sem a hivatalos OTA-s HyperOS-re. Még nem teljesen homályos, hogy akkor hogyan is lesz könnyen most azonnal rajta HyperOS, de mindenesetre köszönöm az infókat. :R

  • GuruZone

    őstag

    válasz sz_gabor #263 üzenetére

    szívesen! ha kérdés van, írj nyugodtan. Lassan elkezdenek dolgozni a kicsi kínaiak, aztán jönnek a frissített romok. Fordítási hiányosságokon kívül amúgy nincs gond.

    A MIUI-ról:
    nincs semmi baj a MIUI-val, én nekem ez a 18. Xiaomi telefonom. Most ősszel volt egy Pixeles kitérőm, ami onnan hiányzik nekem, az az automatikus dalfelismerés a zárképernyőn, illetve a menőn animált Spotify panel az értesítések között. Semmi más!!

    Nekem nagyon hiányzott EZ a rendszer. A hájper úgyis érkezik márciusban hivatalosan is, de semmi újdonságot nem hoz egy európai teló szempontjából...

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

Új hozzászólás Aktív témák