Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz Doky1988 #3368 üzenetére

    Leírtam újra, és pár sort átírtam a Windowsos szkriptben, a régebbi csomag nem működik, ezért töröltetem is majd azt.

    Íme a root:

    A csomag Bin4ry restore funkciós rootja alapján készült. Én "csak" a szkripten módosítottam, cseréltem a Superuser.apk-t és a su bint, írtam hozzá Linuxosoknak is egy telepítő szkriptet, és adtam hozzá UnRoot lehetőséget is.

    Letöltés: [link]

    Telepítés:

    0.: Bekapcsolod az Ismeretlen forrásokat és az USB hibakeresést a készüléken

    1.: Csatlakoztatod az USB kábelt

    2.: Letöltöd és kicsomagolod a ZIPet, Linux esetén kell egy chmod a+x RunMe.sh

    3.: Futtatod az oprendszerednek megfelelő RunMe szkriptet

    4.: Választhatsz, hogy Rootolni akarsz, vagy eltávolítani a Rootot (Unroot)

    4/1.: Root esetén: 1-es opciót választod
    /1-1.: Be fog jönni a készüléken egy Teljes visszaállítás alkalmazás. Semmilyen jelszót nem kell megadni, csak alul a jobb oldali Adatok visszaállítása gombra nyomni. Ne várj, AZONNAL nyomj rá, különben megakad a szkript. Ha nem írja ki, hogy Helyreállítás indítása, akkor lépj ki Home gombbal, és zárd be a szkriptet, majd kezd a 2. ponttol.
    /1-2.: Ha sikerül, akkor 2szer újra fog indulni a készülék, erről a szkript is tájékoztat.

    4/2.: Unroot esetén: x opciót válaszd
    /2-1.: Rákérdez, hogy Tényleg? Ez esetben Y a válasz
    /2-2.: Készülék újraindul, és a Root eltünt.

    Tesztelve mindkét oprendszeren, természetesen hiba előfordulhat, azt jelezzétek, és megpróbálok mihamarabb segíteni.
    Előfordult egyszer a tesztelés során, hogy újraindítás után eltünt a Superuser app. Ez esetben Playről újratelepítve újra használható volt a root.

    [ Szerkesztve ]

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák