Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    Ez nem pont így működik, hogy 20ezer alatt nincs ügy.
    Január 1.-től a rendőrségen megteheted a feljelentést az alatt is, viszont ők majd átirányítják az önkormányzathoz, és ott járnak el vele szemben(leginkább csak írásbeli figyelmeztetésben).
    Ha 3 ember tesz feljelentést, akár csak 1000 forintról is ugyan az ellen, akkor már nem a kicsalt összeg lesz a számottevő, hanem az, hogy üzletszerű csalást követett el.
    Szóval kötelesek vele foglalkozni.

    Mai tanúvallomásomról:
    Mentem 10 órára a kapitányságra, jött a sablon szöveg, igazat mondjak, ha nem, akkor rosszul járhatok, stb.
    Majd jött az első kérdés:
    Üzletelek-e a Vaterán.
    Igen.
    Vásároltam-e valamit a busa.....@freemail.hu email cím tulajdonosától, B. Ádámtól?
    Nem.

    Nagyjából idáig tartott a rendes menet, mivel utána azért mikor egyre több volt a nem válasz, feltűnt, hogy itt nem arról van szó, amire én gondoltam.

    Sajnos még nem a P. Dániel ellene feljelentésem miatt kellett vallomást tennem.

    Egy vaterás csaló üzletelt velem elméletileg, ha jól sejtem, akkor egy szemüveget.
    Mondtam, hogy hát elég sokat üzletelek, de szemüveget nem vettem, nem adtam el, és az email cím és név sem emlékeztet engem.
    Ha álltam is vele üzleti kapcsolatban, arra akkor sem emlékszem, nem károsított meg valószínűleg, arra emlékeznék.

    Utána azért érdeklődtem az én ügyemmel kapcsolatban is.
    Megtudtam, hogy elvileg éppen a kiértesítések elején tart a dolog, várhatom majd én is.

    Sajnos még várat magára, az, hogy P. Dániel leállítsák, továbbra is megkárosíthatja az embereket.

    Azt viszont a kihallgató is nagyon furcsállta, hogy miképpen lehetett az, hogy kétszer is hazaküldtek a kapitányságról a nyáron, és nem vették fel a feljelentésemet.
    Azt sem értette, hogy lehet az, hogy nagyjából minden adatot megadtam én, és a többi megkárosított is az üggyel kapcsolatban, és még sincs semmi fejlemény még...:F

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák