Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz Rigormortiis #1305 üzenetére

    A hangszórók zseniálisak, főleg az iPad "sztereó" megoldásához viszonyítva (ott csak egy oldalra raktak kettőt ami szerintem totál kapufa, hiába szólnak jól).

    Ami nekem nem tetszik, hogy a webkamera a rövidebbik oldalon van. Ezt nem igazán értem, hogy gondolták (nem egyedi jelenség a tableteknél). Semmi nem indokolja szerintem, hogy ott legyen.

    SD kártya hiányát nem érzem, 128 gigán szerintem kényelmesen el lehet férni (de backupnak mindig van nálam egy USB-C pendrive). Jack helyett meg van átalakítós megoldásom (amivel szerintem semmi gond nincs) de igazából BT fülesekkel használom.

    A rendszer sebessége pedig tényleg tetszetős, eddig minden játék szépen futott rajta. A 120Hz is elég jó bár zavar, hogy ha KODI-t akarok futtatni, akkor mindig ki kell kapcsolnom, különben black screen lesz a vége. Egyébként az oprendszer nekem teljesen kézre áll, de nem használom ki olyan mélységeiben a tabot, hogy zavarjanak az esetleges szarságai. :)

    A toll lenne még ahol szerintem lehetne reszelni (vagy az áron, vagy a teljesítményen, vagy mindkettőn), illetve egy ujjlenyomatolvasónak tudnék örülni, de egyébként szerintem ár/értékben az új tabletek piacán verhetetlen. Én rá is toltam a 4 év garit (abba egy akkucsere szerintem bele fog férni), mert nem látom, hogy mostanában jönne egy olyan tab amire kedvem lenne lecserélni.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák