Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nmolnar

    csendes tag

    válasz Shyciii #58 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek veled.

    Sőt a Mix Fold 2-nek nagyobb az akkuja kicsivel és majdnem 3x gyorsabban feltölti azt. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Wesiz

    tag

    válasz Shyciii #58 üzenetére

    rendben, akkor neked nagy áldozat a fél centivel vastagabb telefon (közben megnéztem, még annyi sincs, 3-4,6 mm).
    ez esetben viszont azt kell eldönteni hogy mi a nagyobb áldozat: kicsit vastagabb telefon ami kényelmetlenné teszi a leülést (nem reprezentatív felméréseim szerint az emberek amúgy is kiteszik a telefonjukat az asztalra ha leülnek de tegyük fel hogy te nem). szóval a nagyobb gond a kényelmetlen leülés vagy a túlzott melegedés, kisebb üzemidő és a teljesítmény visszavétele. ha számodra az előbbi az teljesen rendben van, ahány ember annyi különböző szempont, én általánosan próbáltam ránézni és máshogy látom mint te, majd a piac úgyis eldönti melyik oldalon kötnek kompromisszumot az emberek.
    ennek a telónak a melegedéséről konkrétat nem tudunk, a te megállapításod (2-3 évvel ezelőtti telefonok is durván melegedtek) is elég megfoghatatlan így ide csak annyit tudok regaálni hogy melegedés és melegedés közt is van különbség, én 4500 mah-t ilyen hardverrel ehhez a vékonysághoz kritikusnak érzem, remélem azért robbanni nem fog mint a note 7-esek.
    az hogy a xiaomi megoldása rendesen záródik a samsungé pedig nem talán az egyetlen valid érv, ebben tényleg jobb a xiaomi és használhatóbbnak tűnik a külső kijelzője de ezt leszámítva:
    szoftverfrissítések: samsung
    kamera: samsung
    plusz featurek (toll, dex): samsung
    vízállóság: samsung
    töltés: oké a xiaomi gyorsabban tölthető de vezeték nélküli töltés viszont nincs úgyhogy ez legyen döntetlen.

  • Wesiz

    tag

    válasz Shyciii #72 üzenetére

    miért kéne bármilyen fan legyek? :D engem csak érdekel a technológia és hajlítható kijelzős telefonok közt pedig szerintem a samsung a legkiforrottabb, ennyi. írtam is hogy szurkolok a versenynek mert azzal a fogyasztó csak jól járhat.
    "Az hogy nem melegszik a Fold egyáltalán, jaj ezen jót röhögtem," örülök hogy jót nevettél de idézd légyszi hogy ilyet hol írtam, köszi.
    írod hogy te nem használod a dexet és a tollat se és a vízállóság se érdekel hisz nem szoktad zuhogó esőben használni a telefonod. oké. másoknak viszont hasznos lehet.
    nagyon csúnyán félreértesz ha azt hiszed hogy én konkrétan téged akarlak meggyőzni hogy márpedig vegyél fold 4-et. én a két készüléket hasonlítom össze és attól hogy a samsung pont olyan dolgokban jobb vagy tud többet amik téged személy szerint nem érdekelnek (vízállóság, toll, vezetéknélküli töltés, dex) még nem lesz rossz csak nem a te igényednek megfelelő.

Új hozzászólás Aktív témák