Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fluttershy

    tag

    Lenne egy hatalmas nagy problémám. Mivel sok ismerősömnek ajánlottam a mi a1-et így van egy csomó a környezetemben. A legtöbbel semmi gond nincs de annak amit édesanyám használ van egy olyan hülyesége hogy halk rajta a hívás hangereje, az ear speaker. Oreon kezdődött a probléma, nem tudom pontosan mi okozta, viszont tegnap este frissített pitére és még mindig fennáll. Factory resetet még nem próbálta és nem is meri mert nem ért hozzá; én pedig jópár kilóméterre vagyok. Xiaomi fórumon is írnak róla és sokan azt állítják hogy factory reset sem segít: https://en.miui.com/thread-3411592-1-1.html
    Valakinek volt hasonló problémája? Ha igen akkor sikerült megoldania?

    Mégegy dolog :D ez viszont kevésbé fontos. Aki rootolta a pitét az mesélne nekem hogy milyen módszerrel tudta rootolni (lehetőleg olyan módszer kéne amivel utána megoldhatóak az ota frissítések). Nyitva van a bootloaderem, eddig roottal használtam custom romot; az a bajom h amikor utoljára használtam rootolt gyári romot akkor a root után csak flashelve tudtam telepíteni a frissítéseket. Ilyet nem akarok

Új hozzászólás Aktív témák