Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Headless

    őstag

    Hát el jött az ideje a telefon unlocknak és sajnos vannak csalódások. Egyrészt nagyon kevés beállítás van implementálva a 10-es alapú romokba
    -különböző recent képernyők nincsenek slim recent kéne.
    -egyedi események a navbarhoz (igen a utálom a gesture vezérlést) és igen screenshotot is egyszerübb home gombot x másodpercig nyomva tartani, mint power plusz hangerőt nyomni, vagy 3 ujjal lehúzni..
    -accent colorból alig vannak opciók, pers e narancssárga amit szoktam használni nincs...
    -havocból hiányzik a fod beallitások, evolutionben van.

    , másrészt rengeteg régebbi alkalmazásra azt írja nem kompatibilis.
    -régi es file explorer (ami még reklám, automata idegesítő "takarító" nélküli
    -apex amit regi verzio amit használtam 6 éve, csere novára reklámmentes és ingyenes... Új apex reklámját nem voltam hajlandó nézni
    -oandbackup által készített backupok felét nem tudta visszahívni sajnos

    Általánosságba amit utálni fogok a telefonon.
    - újlenyomat helye, gyorsasága, stabilitása
    - a felső káva nem létezése, nem lehet megtámasztani a telefont anélkül, hogy elkezdje lehúzni az értesítési sávot...
    - vastag és nehéz a telefon redmi note 5-höz képest.
    -kamera pozició pont a mutató ujj támasztási helyen van... Ezt hogy sikerült...

    Összességében szerintem ha közeljőben lesz normális újlenyomat olvasóval kávával telefon és persze megfelelő custom rom támogatással, nem fogok pöcsölni a váltáson egyszerűen nem tetszik a telefon.

    LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

Új hozzászólás Aktív témák