Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DIEGO15

    őstag

    válasz gyépés #5675 üzenetére

    Igen, képes.

    Más:

    kb két hete megjött a MIUI 12.5 global (A11) frissítés a telómra. Frissítettem is, mert miért ne.
    Azonban van néhány bosszantó dolog amivel kapcsolatban érdekelne a véleményetek:
    - Az értesítési sávon immár nem jelzi, hogy mekkora adatforgalmat bonyolítottam. A beállításokban sem találtam ilyet. Ez megszűnt volna? Van ajánlott app erre?
    - A szemem nagyon érzékeny a kijelző villogásra, ezért szinte minden kijelzőn kell valami trükköt használnom. Telefonon eddig az OLED saver nevű appot használtam, ami tökéletesen ellátta a feladatát.
    (Röviden: gyakorlatilag egy layert húz a megjelenítendő kép "fölé" amiben a képernyő fényerősséget a megjelenített fekete pixelek számával szabályozza. Kis minőségromlással jár, cserébe nincs villogás.)
    A rendszerfrissítés után is még tökéletesen ment, azonban két napja használtam az ultra energiatakarékos módot és azóta nem hajlandó működni, bármit teszek. Ha bekapcsolom, csak ki-be kacsolgatja kijelzőt, gyakorlatilag lefagyasztja a megjelenítőt.

    Van esetleg tippetek, tanácsotok, hogy mit próbálhatnék ki annak érdekében, hogy újra használni tudjam? Esetleg ismer valaki alternatívát? Életmentő lenne :)

Új hozzászólás Aktív témák