Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisÁdi

    aktív tag

    válasz Atomgeszi #3018 üzenetére

    Köszi szépen! Ne haragudjatok, hogy bénázom. Elvileg megcsináltam mindent, de mikor twrp-be belépek hogy folytassam a telepítést, - Lépj be a TWRP recovery-be (bekapcsológomb + hangerő fel együttes lenyomásával be lehet lépni)
    - TWRP menüjében válaszd Keep Read Only vagy Swipe to Allow modifications
    menüpontokat (opcionális)
    - Válaszd a Wipe menüpontot, majd az Advanced Wipe opciót
    - Jelöld be az alábbiakat: Dalvik/ART Cache, System, Data, Internal Storage, Cache,
    - Húzd el alul a csúszkát jobbra (Swipe to Wipe)
    - TWRP főmenüjéből válaszd a Wipe menüpontot, majd az Format Data opciót, írd be: yes (ez eltávolítja az encryption-t a data partícióról)
    - Ha végzett menj vissza a TWRP főmenüjébe és válaszd ki a Reboot menüpontot, majd a Recovery opciót.
    - A telefon újraindul recovery módban
    - USB kábellel kapcsold össze a telefont és számítógépet. A számítógépen válaszd ki a kapcsolódott telefon tárhelyét és másold át a korábban letöltött ROM-t (zip kiterjesztéssel)
    - TWRP-ben válaszd ki az Install menüpontot, majd tallózd ki a felmásolt ROM zip file-ját
    - Húzd el alul a Swipe to confirm Flash csúszkát
    - Ha végzett a telepítéssel, válaszd a Format Data menüpontot majd a Wipe cache/dalvikmenüpontot
    - Újraindítod a telefont a Reboot System opcióval és az új rendszer fogad
    (az utolsó újraindulás több percig is eltarthat, nyugalom)
    ezeket kéne véghezvinnem, de nekem csak Reboot és Wipe Data opciók jönnek be... meg a Connect with MIAssistant. MIt rontottam el?

Új hozzászólás Aktív témák