Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barackle

    tag

    válasz ShadowK #616 üzenetére

    Ha nem az itthoni árakat nézed, hanem külföldi webshopokat, akkor a mi3 olcsóbb (áfa+vámmal együtt is), vagy rosszabb esetben egy árban van a Nexus5-tel vagy G2-vel (bár most elég drága a dollár). Úgy tudom elég sokan vették itt a mi3-at ibuygou.com-ról, vagy xiaomiworld.com-ról, és nem olvastam panaszt egyik webshopról sem. Az itthoni xiaomi "forgalmazó" valóban drágának mondható, de számos előnye is van, ezeket nem írom le újra :)

    Egyébként annak ellenére, hogy kínai, nem a gagyi olcsó kínai, hanem azért minőségi termék, annak pedig ára van akkor is, ha kínában készül. Megjegyzem sem N5, sem G2 nem volt még a kezemben, nem tudom azok milyen minőséget képviselnek, de a mi3 szerintem jó anyagokból készült, és jól össze van rakva.

    Ha pedig nem sürgős a vásárlás, akkor tényleg érdemes várni a mi3s-re (állítólag áprilisban megjelenik, de hogy tényleg megjelenik-e, és ha megjelenik, akkor mikortól lehet ténylegesen hozzájutni, az jó kérdés).

    Amúgy egyik telefont se nevezném drágának mondjuk a Samsung vagy a HTC hasonló tudású telefonjaihoz képest, na ők képviselik a drága kategóriát :)

Új hozzászólás Aktív témák