Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz s4tch #5484 üzenetére

    Gondoltam először a saját Recoveryt is megtanulom mit és hogyan, aztán a CWM-t.
    Különben a CWM-t feltelepíthetem bármikor anélkül, hogy bármi mást csinálnék vele? Szerintem lehet, csak akkor eltávolítja a gyári Recoveryt, de más nem történik. A gyárival még csak Wipe cache-t csináltam és tényleg megáll 1 percre 98%-nál, de ez nem zavart. Ha felteszem a Stabilt akkor azt feltudom tenni a MiRecoveryvel is mind a 2 sysre és utána addig úgy sem piszkálnám amíg nincs újabb Stabil verzió. Ha meg a Multit teszem fel azt meg hagyom OTA-n frissíteni. Ha ezt már megtudom csinálni és minden sikerül akkor próbálnám meg a CWM kezelését és azzal a telepítést.

    Legelőször amit ki szeretnék próbálni, hogy:
    Most a sys1 v6 és a sys2 Multi 4.8.22
    Ha jól emlékszem djula javasolta, hogy MiRecoveryből tegyem csak fel a 4-8-22-t a sys1-re és utána Wipe cache és működni fog. Wipe data-t ha nem muszáj nem csinálnék. Ezután indítanám a boot-t sys2-ről ahol most is fent van a 4.8.22 és ezzel volt beboot-va a telefon amikor vettem. Most is betudok rajta lépni csak a Wi-Fi kavar be,ha bekapcsolom (folyamatosan újraindul a Launcher), különben minden más ok. Ha ezt megoldaná a sys1-re való 4.8.22 telepítés, már elégedett is lennék. Kicsit használnám aztán tennék fel v6-t, utána menne fel a CWM és azzal az újabb frissítés. Lépésről lépésre, hogy mimnél többet tudjak és aztán eldönteni mire is van nekem szükségem a lehetőségek közül.

Új hozzászólás Aktív témák