Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vitezlejszlo

    őstag

    válasz dime27 #534 üzenetére

    A a 1013-as "programot"? erdemes lenne megnézni, hogy mi az. Ha rányomsz akkor appinfo vagy valami hátha megmondja. Furcsa, hogy csak így számmal van kiírva.

    Az akkus cuccra:

    Főképernyőn keress olyan programot, hogy Biztonság, zöldes ikon plusz jellel egy pajzson, ott TELJESÍTMÉNY, képernyő közepén KAPACITÁS gomb, es ott van az ALKALMAZÁS és HARDVER használat.

    Beállítások -> akkumulátor -> Akkumulátor használat hátha itt is látszik valami.

    GPS-ed engedve van?

    A csatolt CPUZ képen az a fura, hogy pl nekem most 1 magom megy 2Ghz-en, kettőt még sose láttam, ergo nem csinál a telefonom semmit. Neked meg 3 magod is megy, 2 db 1Ghz-en egy meg 2-őn.

    Olyat próbáltál-e esetleg, hogy teljes factory reset, legújabb vagy amelyik szinpi rom ráteszed, és nem telepítesz play-ből semmit, hanem megnézed, hogy minden külső program nélkül hogy megy? És ha úgy jó, akkor naponta 1-2 programot telepítve hátha meglesz, hogy melyik telepítése után kezd el jobban merülni. Illetve a Facebook alkalmazást szokták még energia zabálónak hívni, nálad nem nagyon tűnik gyanúsnak, de a factory resetes dolgot ha van időd én eljátszanám...

    Laca

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák