Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dime27

    őstag

    válasz vitezlejszlo #533 üzenetére

    A telt az előző tualaj minden este töltőre tette enynit tudok az előéletéről ill h a 4.3.21 előtti rommal érkezett hozzám.Én aztán felfrissitettem a 4.3.21-re de elég bugos dolgokat csinált pl adatforgalom gomb be se volt kapcsolva de a mobilnet meg ment meg ilyenek...ekkor csináltam egy factory resetet a telón de utána is elég rendesen merült...aztán tegnap feltettem a cwm-et hozzá azzal töröltem cache-t dalvik cache-t és kirootoltam.Azán feltettem rá a root explorert és kitöröltem a battery.stat fájlt és lemeritettem tegnap estére és feltettem töltésre.Mai nap azt vettem észre rajta h mintha már jobban birná az akksi de csak ha nem használom akkor akkor tartja azt a szintet amin van de semmi wifi és mobilnet nincs bekapcsolva(eddig kb ment 5 órát csináltam vele kb 8 képet meg kb 15 perc wifi volt rajta mégis már csak 82%-on van az akksi) rajta valamint 1/3 fényerőn van ill a 4.3.14-es stable MIUI van rajta ez nem bugos legalábbis nem vettem észre rajta ilyeneket!Az akkunál nekem a teljesitmény normalra van téve jelenleg, ha energiatakarékosra teszem akkor szemmel láthatólag nem fut olyan szépen rajta a rendszer és ez zavart...

    CPU-Z ezt mutatja:

    [link]

    remélem nem hamis mert a xiaomishop.hu-n lett véve az extulaj azt ira! :K

    Feltettem egy processfigyelő alkalmazást az meg ezt mutatja:

    [link]

    Viszont amit ebben irtál: "Programok között: biztonság -> Akkumulátor, középen Kapacitás, itt alkalmazás és hardvernér mit ír az első háromra és mennyi százalékkal?"

    azt nem igazán értem h hol találom kérlek azt ird le érthetőbben mert igy nem találtam meg ird le lépésről lépésre mint a gyp-seknek! :DDD

    Előre is köszi a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    Google Pixel 6a+iPad 2021

Új hozzászólás Aktív témák