Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz <Adamsky> #11855 üzenetére

    Persze, az ART az KitKat sajátossága, MIUIv5 pedig JB alapú....

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz <Adamsky> #11855 üzenetére

    Én is kezdek kiábrándulni nyugi.. Amúgy tényleg frankó a kinézet, de egy-két dologgal már nálam is kiverték a biztosítékot.
    De biztos vagyok benne, hogy ez nem fog így maradni. A menü gomb hiánya mondjuk lehet(ha rászoksz, akkor nem is lesz talán gond), de nagyon sok minden vagy később fog belekerülni, vagy csak a beta alatt nincs benne. Pl. 4k-t tud a kamera, most 720p-ben vesz, és ha megveszek se tudom átállítani. Vagy rohadtul eldugták, de akkor meg na.. Meg 720p-ben tud lassított felvételt, itt azt se tudom beállítani. Szóval részemről sanszos, hogy vagy direkt, vagy félkész állapot miatt maradt ki sok minden.
    Ja, a zenevezérlő kontra play music kapcsán meg azért írtam így, mert most pl megint megy, az előző hsz előtt kipróbáltam, akkor nem ment. Szóval szerintem fog menni, csak ez se jó most..

    Pénteken elvileg jön Mi4/Mi3-ra a dev ROM-ban a v6, kiderül.

    Holnap meg akkor lehet írok logoutra egy összefoglalót arról, ami eddig van.

    Egyébként ma egy hívást nem tudtam fogadni, mert bedobta felülre a hívást kezelő gombokat(alul a helyük), "felvettem", amire az volt a reakció, hogy minden gomb eltűnt, de csörgött tovább.

    Nagyon beta még, vagy csak a kiadott, vagy nagyon sokat kell még ezen dolgozniuk, úgyhogy lehet nem vesztetek sokat, hogy Mi2-re csak jövőre lesz. Magam részéről lehet jobb lett volna, ha azt mondják tavasszal, hogy most v6 projekt, v5-re nem lesz frissítés, aztán szeptemberre összekalapálták volna, és kapta volna mindenki. Így most eléggé necces..

    Amúgy még egyszer mondom, szerintem rohadt jó, csak nagyon hiányos még sajnos :( Ha meg így marad, az öntökönszúrás részükről..

    (#11856) Karavik: Mi3-4-en már 4.4.4 a v5 is.

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák